Wip Ko Panel!!!

Scream:TR
    Scream:TR

Favori Oyun Favori Oyun : Kopvp
    Nick Nick : Scream:TR
    Karakter Karakter : Prest
    Irk Irk : Karus
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 49
    Rep Puanı Rep Puanı : 3690
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/12/09
    Lakap Lakap : Scream:TR

Wip Ko Panel!!! Empty Wip Ko Panel!!!

Mesaj tarafından Scream:TR Ptsi Ara. 14, 2009 8:46 am

Download:
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Alternatif:

Şifre :

Kod:
    Açıklama:
    Öncelikle selamlar. Siz wip kopanel kullanıcıları... Bir çok sefer kopanelimizi paylastık ve hepbirlikte kullandık ve gördükki gerçekten emeğe saygı duyulmuyormuş.. İnsanlar gidiyor açıksız kopanel burda yazan yerdeki kopaneli kullanıyor halbuki ben panellerime sonuna kadar güvensemde böyle bir yazı yazmadım.. Ama nedense herkes açık oldugunu söylüyor. Hatta google aramalarımda bir kaç forumda paneller hakkında kötü mesajlar yakaladım buda hoşuma gitmedi.. o yüzden artık panel yapmıyacagım.. Ve bütün panellerin şifresizlerini decode edilmiş hallerini vereceğim internete gamesfor üzerinden.. ve şu anda bu panelide şifresiz olarak decode edilmiş halini veriyorm.. İstediğiniz yerini değiştirebilir. Birisi alıp wip kopanel yerine deli kopanel birisi matrak ko panel birisi koky kopanel diye paneller yapabilirsiniz. istediğiniz gibi editleyebilirsiniz. Sadece tek istegim emege saygı.. Ayrıca ben panelleri siteme hit çekmek için yapsamda bazıları öylesine yapıyor sırf zevk olsun diye sizce kimin paneline açık koyması daha büyük ihtimaldir.. Bir forumda gamesfor.nettekiler panellere açık koyuyorlarmış ve bu bütün serverları gaemsfor.netliler hackliyorlarmış. ulan böyle kuru iftira görmedim siz gidin kullandıgınız kopanellerde açık varmı önce bir kontrol edin. ama neyse.. işte alın tepe tepe kullanın. yakında 1.6, 1.5.3, 1.7 ve 1.4.3 ünde decodeleri gamesfor da yayınlacaktır. Lütfen siteye girip paylaşım yapın... tek istediğimiz bu...

KO Panelde açık oldugunu söyleyen arkadaşlar umarım incelerler herhangi bir açık varmıymış. Varsa bizi uyarsınlar... Herkes sağolsun..

Admin Panele adresiniz/admin/ diye ulasabilirsiniz yada klasörün adını ne yapmış iseniz..

Yeni WipKoPaneLv1.8
    Tamemiyle decode haliyle. Editlenebilir haliyle yayınlanmıştır.
    İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz..
    İE 7.0 ve Mozilla 3.0 da düzgün görünüm aldı..

Admin panelinin klasörünü istediğiniz gibi değiştirin isterseniz
    adinizadminbcasdf adında bir isim verin isterseniz admin klasörünü silin.
    Ayar.php'dende admin panel şifrenizi ayarlayabilirsiniz..

Ekran Görüntüsü:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 934x615 and weights 119KB.

function fbs_click() {u=location.href;t=document.title;window.open('https://www.facebook.com/sharer.php?u='+encodeURIComponent(u)+'&t='+encodeURIComponent(t),'sharer','toolbar=0,status=0,width=626,height=436');return false;}

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 6:40 pm