2 posters

Oto Üyelikte Türkçe Karakter Düpesini Engellemek !

Scream:TR
    Scream:TR

Favori Oyun Favori Oyun : Kopvp
    Nick Nick : Scream:TR
    Karakter Karakter : Prest
    Irk Irk : Karus
    Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 49
    Rep Puanı Rep Puanı : 3690
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/12/09
    Lakap Lakap : Scream:TR

Oto Üyelikte Türkçe Karakter Düpesini Engellemek ! Empty Oto Üyelikte Türkçe Karakter Düpesini Engellemek !

Mesaj tarafından Scream:TR Ptsi Ara. 14, 2009 9:10 am

Bu BUG Yayılmadan Hemen Sizlere Duyurayım Dedim ... Oto Üyelikli Serverlerde türkçe karkterlerle bug yapıyorlar nasıl yapıyorlar ; diyelim oyuna giriş Id'ın şenol adam bunla açıp giriyor başka bir adam ŞENOL 'ş'yi büyük Yazarak Giriyor Ve Oyunda 1 Hesapta Bulunan Charlar Yan Yana Gelip Bankadaki İtemleri Coğaltabiliyorlar Engellemesi İse Kolay Verdigim Rulesi Ekleyin Girişte Türkçe Karakter Açılmaz !

İlk Önce Bu TXT İndirip İçindeki Rulesi Ekleyiniz Buraya Koyardım Fakat Yazı Tipleri Farklı Oldugundan Gözükmemekte!

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rulesi Ekledikten Sonra Columunsundan TB_USER de strAccountID Add Deyip Kaydedin VE Cıkın Ve Düpe FİX

Engellenen Harfler : Ş,ş,Ç,ç,İ,Ü,ü,ö,Ö,ğ,Ğ
    function fbs_click() {u=location.href;t=document.title;window.open('https://www.facebook.com/sharer.php?u='+encodeURIComponent(u)+'&t='+encodeURIComponent(t),'sharer','toolbar=0,status=0,width=626,height=436');return false;}
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Vb KuruLum - Db KuruLum - Avatar,İmza,Logo,Ranks,Banner, Button - Eklenti Kurulum - Düzenlemeler YapıLır...C4gl4r Arkadaşımız
    asakura
    asakura

Nick Nick : Ko-PVP
    Karakter Karakter : Asas
    Irk Irk : Karus
    Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
    Rep Puanı Rep Puanı : 0
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/01/10
    Lakap Lakap : hardgirl

Oto Üyelikte Türkçe Karakter Düpesini Engellemek ! Empty Geri: Oto Üyelikte Türkçe Karakter Düpesini Engellemek !

Mesaj tarafından asakura Çarş. Ocak 13, 2010 6:34 pm

hic birsey anlamadim dediklerini yaptim olmuyor

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 7:23 am